Liverpool speelt overtuigend kampioen in de Premier League

Liverpool speelt overtuigend kampioen in de Premier League

Liverpool FC – Tottenham 5-1

Liverpool FC is de nieuwe kampioen in de Premier League. Met nog vier speeldagen te gaan hebben de Reds de titel al binnen. Tegen Tottenham haalden ze het overtuigend met 4-1. De kloof van vijftien punten met eerste achtervolger Arsenal is onoverbrugbaar. In Anfield, Liverpool en bij alle supporters wereldwijd werd de titel uitbundig gevierd. 

Liverpool had genoeg aan een gelijkspel tegen Tottenham, maar plots schrok Anfield wakker na een doelpunt van Dominic Solanke. De ex-Liverpoolspeler kopte een hoekschop binnen. Hierna namen de Reds het heft in handen en nog voor rust was de wedstrijd gespeeld. Luis Diaz bracht LFC op gelijke hoogte na een lage voorzet van Dominic Szoboszlai. Alexis Mac Allister pegelde de 2-1 in de kruising en Cody Gakpo maakte er 3-1 van. 

Na de koffie kwam de overwinning niet meer in gevaar. De Reds konden nu vrij voetballen tegen een zwak Tottenham. Dat leverde nog een aantal kansen, en twee doelpunten op. Mohamed Salah trapte de 4-1 in doel en vierde door een selfie te maken met de smartphone van een fan. Wat een moment!  De topschutter was heel dicht bij een tweede treffer. Het was echter een owngoal van Destiny Udogie die voor de 5-1 zorgde. In de slotfase hing nog een zesde doelpunt in de lucht, maar met 5-1 werd de titel met glans over de streep getrokken. 

 

video samenvatting van de wedstrijd

foto’s van de kampioenenviering