Invaller Nunez zorgt voor de verlossing in Brentford

Invaller Nunez zorgt voor de verlossing in Brentford

Brentford – Liverpool FC 0-2

Leider Liverpool heeft eindelijk nog eens gewonnen in de Premier League. Na twee gelijke spelen op rij leek de wedstrijd in Brentford op 0-0 te blijven steken, tot Darwin Nunez in blessuretijd de ban brak. 

Brentford zakte diep in een loerde op de counter. Liverpool kreeg opnieuw veel balbezit en veel hoekschoppen, maar deed daar te weinig mee. Voor rust knalde Alexis Mac Allister wel op de dwarsligger, maar echt grote kansen vielen er niet te noteren. 

Beide ploegen zorgden wel voor dreiging, maar beide doelmannen moesten zich nooit echt onderscheiden. Tot de blessuretijd. Trent Alexander-Arnold kreeg de bal tot bij invaller Nunez en die liet de kans niet liggen. En twee minuten later was het opnieuw raak voor de Uruguayaan, dit keer haalde hij verschroeiend hard uit na een snelle counter.

Arne Slot had in de aanloop naar de partij aangegeven dat hij nog niet het beste uit Nunez had kunnen halen en dat ze vaker op het einde het verschil moeten maken. Hij werd meteen op zijn wenken bediend. 

Liverpool FC: Alisson, Van Dijk, Konate, Diaz (Nunez, 65), Szoboszlai (Elliott, 80), Mac Allister (Jones, 80), Salah, Gakpo (Chiesa, 87), Tsimikas (Robertson, 65), Gravenberch, Alexander-Arnold.