Liverpool FC – Burnley (16/09/17) – Afgelopen

SOLD OUT=SOLD OUT=SOLD OUT=SOLD OUT=SOLD OUT=SOLD OUT=SOLD OUT=SOLD OUT

Reisprogramma:

Vrijdag 15/09/17 – zaterdag 16/09/17

20u15 – Café ’t Vervolg (bij Stijn), Langestraat 202, 3202 Rillaar

Van Impe Glen
Vandenvelde Pascal
Borghs Bjorn
Reyskens Sylvia
Pease Andrew
Pease Eamon

21u15 –  Quick Restaurant, Grote Steenweg 462, 2600 Berchem

Vandenberghe Joeri
Moons Peter
Vercouteren Stefaan
Meert Jelle

23u15 – Taverne Floride, Albert I-promenade 81 (Zeedijk), 8400 Oostende

Cogghe Christophe
Meert Jolien
Dierendonck Henk
Soete Carl
Lammerant Stefaan
Bonjé Christophe
Vanhoucke Manolito
Deschachte Mario
Tack Yves
Dierendonck Koen
Desmet Ann
Grammens Jurgen
Depoorter Gery
De Vlieghe Ann
Rooman Yoery
Vangheluwe Kristof
Tuyten Gino
Malbrancke Xavier
Druart Brecht
Debal Torrino
Eggermont Jurgen
Gilbert Nathalie
Van Parys Britt
Truyen Marc
Windels Jari
Windels Wim
Tierenteyn Nick

23u15 – vertrek uit Oostende – Transit naar Calais en grenscontrole.

01u20 – overtocht P&O Calais – Dover en nadien doorreis naar Liverpool.

07u00 – invullen pronostiek + uitdelen van de matchtickets.

08u00 – ontbijt in hotel (£12/€15 bij te betalen, vrijblijvend) + check-in Hotel Crowne Plaza John Lennon Airport (effectieve toegang tot de kamers vanaf 14u of vroeger indien beschikbaar).

10u00 – transfer met autocar naar Jury’s Inn om in het centrum te geraken.

VRIJE TIJD IN LIVERPOOL

15u00 – Liverpool FC – Burnley.

18u00 – optie om met minibusje naar hotel gebracht te worden. Meer info volgt tijdens de heenreis.

 

Zondag 17/09/17

07u30 – 09u30 – ontbijt (inclusief).

09u30 – vertrek met de autocar naar Dover met onderweg de nodige korte tussenstops.

18u35 of 19u15 – overtocht P&O Dover  – Calais met aansluitend terugreis langs de opstapplaatsen.

 

Slaapkamerindeling:

Deze lijst is ingediend

Hotel Crowne Plaza John Lennon Airport

SGL1 – coach driver 1
SGL2 – coach driver 2

DBL1 – Cogghe Christophe – Meert Jolien
DBL2 – Depoorter Gery – De Vlieghe Ann
DBL3 – Desmet Ann – Van Parys Britt
DBL4 – Borghs Bjorn – Reyskens Sylvia
DBL5 – Eggermont Jurgen – Gilbert Nathalie
DBL6 – Dierendonck Henk

TWIN1 – Tack Yves – Dierendonck Koen
TWIN2 – Soete Carl – Truyen Marc
TWIN3 – Bonje Christophe – Lammerant Stefaan
TWIN4 – Vanhoucke Manolito – Meert Jelle
TWIN5 – Yoery Rooman – Deschachte Mario
TWIN6 – Vangheluwe Kristof – Tuyten Gino
TWIN7 – Malbrancke Xavier – Druart Brecht
TWIN8 – Debal Torrino – Moons Peter
TWIN9 – Van Impe Glen – Vandenvelde Pascal
TWIN10 – Vandenberghe Joeri – Vercouteren Stefaan
TWIN11 – Pease Andrew – Pease Eamon
TWIN12 – Windels Jari – Windels Wim
TWIN13 – Grammens Jurgen – Tierenteyn Nick